Testamenty, postępowania spadkowe

Pomagam osobom mieszkającym w UK, a prowadzącym sprawy spadkowe w Polsce, doradzam w sprawach odrzucenia spadku, sporządzam wnioski sądowe w sprawach spadkowych, załatwiam formalności po śmierci osób mieszkających w UK włącznie z uzyskiwaniem na rzecz najbliższych zasiłków z tytułu śmierci i rent.

Sporządzam pełnomocnictwa i udzielam porad osobom, które w UK chcą dokonać wiążących czynności prawnych, takich jak udzielenie pełnomocnictwa do odrzucenia spadku otwartego w Polsce.

Niejednokrotnie spadkobiercy mieszkający na terenie Polski zwracają się do mnie o zamknięcie rachunku bankowego zmarłego i pomoc w uzyskaniu zasiłku na dzieci.

Opinie klientów

Rozmowa z Panią naświetliła mi sytuację i procedurę załatwiania spraw związanych ze spadkiem na podstawie testamentu.
Teraz wiem, jakie mam możliwości, wiem co mogę zrobić.
Bogusław B., Londyn
Dziękuję Pani za udzielenie wszystkich niezbędnych informacji w celu uzyskania aktu dziedziczenia oraz za pośrednictwo w tej sprawie.
Jestem bardzo zadowolona z Pani rzetelnej pomocy i oceniam ją bardzo wysoko. Polecam usługi Pani Norris wszystkim, którzy szukają informacji w załatwianiu spraw spadkowych w Polsce, a nie znają wymaganych procedur.
Małgorzata B., Londyn

O mnie

W latach 1991-1996 studiowałam prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Na Katolickim Uniwersytecie w Leuven w Belgii ukończyłam kurs dotyczący opieki społecznej w krajach Unii Europejskiej.

Po odbyciu aplikacji sędziowskiej pracowałam w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Podgórza na stanowisku sędziego w Wydziale Cywilnym.

Orzekałam w sprawach spadkowych (stwierdzenia nabycia spadku, działy spadku, zachowki), z zakresu prawa zobowiązań (umowy najmu, odszkodowania, umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy kupna-sprzedaży) i prawa rzeczowego (zasiedzenia, ustanowienia drogi koniecznej, spory o granice, zniesienia współwłasności, zarząd współwłasnością).

Od wielu lat udzielam porad prawnych w Anglii, specjalizując się w prawie rodzinnym i spadkowym.

Dlaczego warto zadzwonić?

W pierwszej rozmowie rozpoznaję zakres możliwej pomocy. To nic nie kosztuje!

Minimalizacja kosztów - podejmuję tylko niezbędne czynności potrzebne do załatwienia sprawy.

Żadnych niespodzianek - klienci z góry wiedzą jaki będzie koszt usługi.

Oszczędność czasu - możliwy kontakt telefoniczny, mailowy lub przez Skype'a. Również wieczorem.